Klientų aptarnavimas: 0086-13868535185

Visos kategorijos

Naujienos ir įvykiai

Pagrindinis puslapis>Naujienos ir įvykiai

Rpet neaustiniai ir poliesterio maišeliai

Laikas: 2022-05-30 Pataikymai: 80

7

RPET reiškia perdirbtą polietileno tereftalatą arba perdirbtą PET 

PET yra stipri, patvari ir perdirbama medžiaga, naudojama sodos buteliams, vandens buteliams ir maisto indams gaminti, o iš Rpet galima pagaminti tokius gaminius kaip antklodė, automobilių dalys, krepšiai, batai ir kt. 

Rpet gaminamas renkant, rūšiuojant ir perdirbant PET, tada perdirbant medžiagą į dribsnius, kuriuos galima paversti naujais produktais. RPET naudojimas kaip PVC alternatyva yra didžiulis žingsnis ekologiškesnės, saugesnės ir švaresnės ateities link. 


NAUJOS PASAULINĖS KREPŠĖS 

Naujos kartos prekybos centrų pirkinių krepšiuose. 

Didžiuojamės galėdami pranešti apie savo naujausią bendradarbiavimą su „New World“ prekybos centru, kuriame yra keturi mūsų dizainai. Kiekvienas maišelis pagamintas iš RPET audinio, kuris pagamintas iš perdirbtų plastikinių butelių, naudojant plastikines atliekas, kad būtų sukurta kažkas gražaus. Kiekviename maišelyje yra 4 plastikiniai buteliai. Naudinga ir daugkartinio naudojimo! 

Buvo labai puiku dalyvauti šiame projekte, kuriant ekologiškus daugkartinius krepšius Naujojo pasaulio prekybos centrams. Tai patys geriausi krepšiai – plaunami, greitai džiūstantys, lengvi nešioti ir itin erdvūs. Labai ačiū Magenta, kad tai pavyko! 

8

Susisiekite su mumis: [apsaugotas el. paštu] 

Whatsapp / Wechat: 0086-13868535185 

www.tryingmepack.com

Karščiausios kategorijos